Projektowanie oświetlenia Kielce

Projektowanie oświetlenia Kielce

Inżynierowie techniki świetlnej z firmy A-T oferują Państwu wysokiej jakości projekty oświetlenia w Kielcach.Ze względu na różnorodność wykonanych dotąd zleceń proponujemy projektowanie oświetlenia w Kielcach do budynków mieszkalnych, hal produkcyjnych, sportowych, biurowców, a także różnorodnych obiektów użytku publicznego, w tym kościołów czy restauracji. Dzięki bogatej wiedzy tematycznej i stałemu podążaniu za nowościami, dysponujemy szeregiem rozwiązań, które z pewnością zaspokoją Państwa potrzeby i oczekiwania.

Oprócz projektowania oświetlenia w Kielcach oferujemy także możliwość wizualizacji naszego pomysłu oraz pomoc w dobraniu odpowiednich opraw, intensywności światła i jego barwy. Dbamy, aby oświetlenie było dostosowane do dostępu światła naturalnego wpadającego przed okna, tak aby zapewniało pełen komfort użytkowania.Chcą Państwo, aby ich projekt oświetlenia w Kielcach był jednocześnie wyróżniający się i funkcjonalny? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą placówką.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.