Projektowanie Oświetlenia Hotelu

Projektowanie Oświetlenia Hotelu

Projektowanie oświetlenia hotelu dotyczy zarówno wnętrza przeznaczonego dla gości, części ogólnej oraz części dla pracowników. Oprócz tego nie należy zapominać także o oświetleniu w postaci elewacji zewnętrznej. Ze względu na konieczność zapewnienia Gościom bezpieczeństwa, światło musi rozświetlać przestrzeń hotelową przez całą dobę. Z tego wynikają wysokie koszty za energię elektryczną.

Zaproponowane przez nas rozwiązania pozwolą Państwu nie tylko obniżyć koszty prowadzenia obiektu, ale również nadać mu szyku oraz stylu. Projekt oświetlenia hotelu przygotowany przez nasz zespół zapewni komfortowe warunki pobytu. Nie zapominamy także o pracownikach. Światło dopasowujemy w sposób bezpieczny i zgodny z polskimi normami.

Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się usługą projektowania oświetlenia hotelu. Doświadczeni inżynierowie techniki świetlnej przygotują nie tylko projekt oświetlenia hotelu, ale także jego wizualizację. Umożliwiamy także możliwość wniesienia zmian do przygotowanego projektu.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.