Projektowanie oświetlenia Gdańsk

Projektowanie oświetlenia Gdańsk

Przedsiębiorstwo handlowe A-T S.A. oferuje usługi projektowania oświetlenia na terenie Gdańska.

Wykonywane przez nas projekty oświetlenia w Gdańsku dotyczą lokali mieszkaniowych, hal, biurowców oraz wszelkich budynków użytku publicznego. Firma od wielu lat znajduje się na rynku, co sprawia, że posiadamy ogromne doświadczenie i jesteśmy w stanie zaproponować różne rozwiązania. Współpracowaliśmy bowiem z wieloma Klientami i zawsze nasze projekty oświetlenia w Gdańsku spotykały się z zadowoleniem.

Projektowanie oświetlenia w Gdańsku zostawiamy specjalistom, czyli inżynierom techniki świetlnej współpracującym z naszym zespołem. Potrafią oni stworzyć projekt nawet dla najbardziej skomplikowanych zleceń. Oprócz projektu oferujemy także pomoc w wybraniu opraw świetlnych oraz mocy i barwy światła tak, aby całość była spójna, atrakcyjna i funkcjonalna.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Dla Państwa pewności przygotowujemy także wizualizację danego projektu.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.