Projektowanie Oświetlenia Gabinetu Lekarskiego

Projektowanie Oświetlenia Gabinetu Lekarskiego

Projektowanie oświetlenia gabinetu lekarskiego jest częścią działalności firmy A-T S.A. W swoim zespole posiadamy doświadczone i kreatywne osoby, które stale poszerzają swoją wiedzę. Dzięki temu każdy projekt oświetlenia gabinetu lekarskiego stworzony przez naszą firmę jest inny. Szczególnie zależy nam jednak na zachowaniu funkcjonalności obiektu. Projekt oświetlenia gabinetu lekarskiego dopasowujemy do specyfiki miejsca. Chcemy, aby światło było komfortowe zarówno dla lekarza jak i dla pacjenta. Oczywiście zachowujemy wszelkie standardy zgodne z polskimi normami dotyczącymi natężenia.

Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się pełną ofertą naszych usług. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem oświetlenia gabinetu lekarskiego, ale również innych obiektów i lokali. W swojej historii wykonaliśmy wiele zleceń, dzięki czemu potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu. Jeśli mają Państwa jakieś pytania to można skontaktować się z nami wybraną przez siebie drogą. Zapraszamy także do sprawdzenia wizualizacji projektów dostępnych na stronie.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.