Projektowanie Oświetlenia Biura

Projektowanie Oświetlenia Biura

Przedsiębiorstwo A-T S.A. zajmujące się projektowaniem oświetlenia biura serdecznie zachęca do współpracy z naszym zespołem. W trakcie tworzenia projektu biura bierzemy pod uwagę wiele aspektów. Z racji tego, że w pracy spędzamy znaczną część dnia wiemy, że oświetlenie musi być komfortowe i zgodne z polskimi normami.

Właściwa ilość światła gwarantuje lepszą wydajność, sprawia, że oczy nie są zmęczone, a pracownik może skupić się na powierzonych mu zadaniach. Oprócz tego projekt oświetlenia biura dostosowany jest do ilości światła naturalnego wpadającego do budynku. Nie zapominamy także o aspekcie energooszczędności. Projektowanie oświetlenia biura to dla nas czysta przyjemność, ale i wyzwanie, ponieważ każdy inwestor posiada inne oczekiwania i potrzeby.

Na naszej stronie mają Państwo możliwość obejrzenia wizualizacji projektów przygotowanych przez naszych pracowników. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.