Projektowanie oświetlenia Toruń

Projekt oświetlenia Toruń

Przedsiębiorstwo handlowe A-T S.A. oferuje usługi projektowania oświetlenia w Toruniu.

Dla naszych klientów z Torunia wykonujemy projekty oświetlenia lokali mieszkalnych (w tym domów), budynków użytku publicznego (kościołów, hoteli, restauracji itd.) oraz biurowców. W swojej wieloletniej działalności mieliśmy możliwość współpracowania z różnymi Klientami, dlatego możemy zaoferować Państwu różne rozwiązania, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Inżynierowie techniki świetlnej, czyli specjaliści współpracujący z nami, zajmujący się projektowaniem oświetlenia w Toruniu umożliwią realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Będzie on nie tylko atrakcyjny, ale i funkcjonalny. Oprócz projektu oświetlenia w Toruniu oferujemy także pomoc w wybraniu opraw świetlnych oraz mocy i barwy światła.

Kontaktując się z nami w wybrany przez Państwa sposób ,odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Dla Państwa pewności przygotowujemy także wizualizację danego projektu. Zapraszamy.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.