Projektowanie Oświetlenia Wrocław

Projektowanie Oświetlenia - Wrocław

Przedsiębiorstwo handlowe A-T S.A. oferuje usługi projektowania oświetlenia we Wrocławiu.

Dla naszych klientów z Wrocławia wykonujemy projekty oświetlenia różnych lokali mieszkaniowych, budynków użytku publicznego oraz biurowców. W swojej działalności mieliśmy możliwość współpracowania z Klientami z różnych branż, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować różne rozwiązania, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Współpracujący z nami specjaliści – Inżynierowie techniki świetlnej, umożliwią realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, dzięki czemu Państwa projekt oświetlenia wrocławskiego obiektu będzie wyjątkowy. Będzie on nie tylko atrakcyjny, ale i funkcjonalny. Oprócz projektu oferujemy także pomoc w wybraniu opraw świetlnych oraz mocy i barwy światła.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą w postaci projektowania oświetlenia we Wrocławiu to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Dla Państwa pewności przygotowujemy także wizualizację danego projektu. Dzięki temu wiadomo, jak będzie się on prezentował w obiekcie.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.