Projektowanie Oświetlenia Szczecin

Projektowanie Oświetlenia Szczecin

Firma A-T S.A. zajmuje się nie tylko sprzedażą opraw świetlnych. Zachęcamy także do zainteresowania się naszą ofertą dotyczącą projektowania oświetlenia w Szczecinie. Mamy Państwu do zaoferowania wiele pomysłów i kreatywnych rozwiązań. Nasze projekty oświetlenia w Szczecinie dotyczą różnego rodzaju budynków: prywatnych, użytku publicznego i biurowców. Możemy pochwalić się ciekawym portfolio oraz wieloma zrealizowanymi zleceniami, jednak najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów. Wykonane przez nas projekty oświetlenia w Szczecinie spotkały się z samymi pozytywnymi opiniami, co daje nam jeszcze większą motywację do działania. Bardzo zależy nam również na stałym doszkalaniu pracowników, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że będą Państwo współpracować z fachowcami w tej branży. Udostępniamy dane kontaktowa, dzięki którym mogą Państwo skontaktować się z działem projektowania oświetlenia w Szczecinie. Nasz zespół inżynierów techniki świetlnej odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Zapraszamy serdecznie.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.