Projektowanie Oświetlenia Siłowni

Projektowanie Oświetlenia Siłowni

Z siłowni korzysta coraz więcej osób, a kolejne obiekty tego typu powstają z ogromną intensywnością. Przedsiębiorstwo A-T, oprócz sprzedaży opraw świetlnych, zapewnia możliwość skorzystania z fachowej pomocy zespołu projektowania oświetlenia siłowni. Naszym celem jest zapewnienie komfortowych warunków do dbania o sylwetkę i pogodę ducha. Nasze projekty oświetlenia siłowni zapewniają optymalne rozświetlenie przestrzeni przy jednoczesnym dostosowaniu się do norm oraz uniknięcia efektu olśnienia. Wiemy, że projekt oświetlenia siłowni powinien był różnorodny w zależności od sali oraz rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Jako, że jest to lokal użytkowany przez wiele osób, dbamy także o zachowanie zgodności z polskimi normami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa A-T. Dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy zapewnić Państwu wyjątkowe rozwiązania i najwyższej jakości rezultaty. Po więcej informacji nt. projektowania oświetlenia siłowni zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.