Projektowanie oświetlenia Rzeszów

Projektowanie Oświetlenia - Rzeszów

Firma A-T S.A. posiada swoją placówkę w Krotoszynie, ale serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą osoby z całego kraju. Nasza oferta dotyczy wykonywania projektów oświetlenia m.in. W Rzeszowie. W związku z ciągły rozwojem naszego przedsiębiorstwa, współpracujemy z inżynierami techniki świetlnej. Posiadają oni niezwykle ciekawe pomysły, które jednocześnie nadają lokalowi lub budynkowi funkcjonalności. Mamy bogate doświadczenie w pracy z różnorodnymi Klientami. Wykonaliśmy wiele projektów oświetlenia w Rzeszowie.

W naszym portfolio znalazły się zlecenia na oświetlenie biurowców, hal sportowych, magazynów, gabinetów lekarskich, mieszkań i domów, hoteli, restauracji i innych, a wizualizację części z nich można obejrzeć na naszej stronie. Nasi fachowcy potrafią zaprojektować oświetlenie w Rzeszowie na najwyższym poziomie. Stale poszerzamy swoją wiedzę, wykorzystujemy najnowsze technologie, dbamy o wygodę użytkowników obiektu i stosujemy rozwiązania energooszczędne.

Zachęcamy do skorzystania z oferty projektowania oświetlenia w Rzeszowie.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.