Projektowanie oświetlenia Opole

Projektowanie oświetlenia Opole

Firma A-T S.A. posiadająca swoją placówkę na terenie Krotoszyna, oferuje swoje usługi na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy i zlecenia nam wykonania projektu oświetlenia w Opolu. Mamy bogate doświadczenie w pracy z różnorodnymi Klientami. Wykonaliśmy wiele projektów oświetlenia w Opolu. W naszym portfolio znalazły się zlecenia na oświetlenie biurowców, hal sportowych, magazynów, gabinetów lekarskich, mieszkań i domów oraz wielu innych obiektów. Nasi fachowcy potrafią zaprojektować oświetlenie w Opolu na najwyższym poziomie. Stale poszerzamy swoją wiedzę, wykorzystujemy najnowsze technologie, dbamy o wygodę użytkowników obiektu i stosujemy rozwiązania energooszczędne.

Zachęcamy do skorzystania z oferty projektowania oświetlenia w Opolu. Mając na uwadze Państwa wygodę, wykonujemy wizualizację naszych pomysłów. W razie potrzeby umożliwiamy wprowadzenie poprawek.

Na stronie A-T udostępniliśmy dane kontaktowe oraz formularz pomocny do zadawania pytań jeśli takie Państwo posiadają.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.