Projektowanie oświetlenia Olsztyn

Projektowanie oświetlenia Olsztyn

Zapraszamy do zainteresowania się ofertą w postaci projektowania oświetlenia w Olsztynie, wykonywaną przez przedsiębiorstwo handlowe A-T. Możemy pochwalić się rozbudowaną ofertą, interesującym portfolio, wieloma zrealizowanymi zleceniami i co najważniejsze – zadowolonymi Klientami. Projekty oświetlenia w Olsztynie mogą dotyczyć obiektów mieszkalnych różnej wielkości, budynków użytku publicznego, a także biurowców oraz hal. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mieliśmy okazję wykonać różnorodne projekty oświetlenia w Olsztynie, również te bardzo skomplikowane.

Dbamy o to, aby nasz zespół był na bieżąco z wszelkimi nowościami, podchodził do każdego zlecenia w sposób kreatywny i indywidualny. Oprócz projektu proponujemy także wizualizację naszego pomysłu – pozwoli ona zobaczyć na własne oczy, jak będzie się on prezentował w danym obiekcie. Za pośrednictwem danych kontaktowych znajdujących się na naszej stronie internetowej możliwe jest skontaktowanie się z zespołem Inżynierów techniki świetlnej A-T. Zachęcamy do zaufania nam i zdecydowanie się na zaprojektowanie u nas oświetlenia w Olsztynie.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.