Projektowanie Oświetlenia Ogrodu

Projektowanie Oświetlenia Ogrodu

Najnowsze technologie pozwalają nam przygotować ciekawe i różnorodne projekty oświetlenia ogrodu. Dbamy o to, aby miejsce to było rozjaśniane w bardzo oszczędny, a przy tym efektywny sposób. Kolejną rzeczą, na którą zwracamy ogromną uwagę podczas projektowania oświetlenia ogrodu jest bezpieczeństwo. Szczególnie w miesiącach letnich często przebywamy na zewnątrz i zapraszamy gości. Dobry projekt oświetlenia ogrodu rozświetli drogę do domu, wjazd do posesji, będzie uzupełniać się z oświetleniem elewacji i zapewni dobrą widoczność w miejscach, w których istnieje jakiekolwiek zagrożenie.

Projektowaniem oświetlenia ogrodu zajmują się u nas inżynierowie techniki świetlnej mający doświadczenie w branży. Z tego względu nie muszą się Państwo martwić o efekt końcowy. Dla Państwa wygody i pewności przygotowujemy jednak wizualizację projektów. W razie takiej potrzeby możemy je również korygować i wprowadzać zmiany.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz kontaktu z naszym zespołem.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.