Projektowanie oświetlenia Lublin

Projektowanie oświetlenia Lublin

Współpracując z wieloma Klientami z całej Polski, możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania i zrealizować nawet najbardziej nietuzinkowy projekt oświetlenia w Lublinie. Podczas planowania instalacji kierujemy się maksymalną wygodą użytkowników obiektu, zminimalizowaniem kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej, a także trwałością i niezawodnością użytych materiałów.

Projekt oświetlenia w Lublinie dopasowujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań. Mieliśmy przyjemność realizować zlecenia prywatne (oświetlenia domów i mieszkań) oraz oświetlenia dla firm (biurowców, hal, restauracji, hoteli) i budynków użytku publicznego (hal sportowych, kościołów). Zapewniamy, że każdy projekt oświetlenia w Lublinie jest przygotowywany indywidualnie, stąd też wynika indywidualna cena usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Klientów z Lublina zainteresowanych projektowaniem oświetlenia. Udostępniamy także wizualizacje dotychczas wykonanych projektów. W razie pytań prosimy o kontakt.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.