Projektowanie oświetlenia Łódź

Projektowanie oświetlenia Łódź

Przedsiębiorstwo handlowe A-T S.A. oferuje swoim Klientom bogatą ofertę produktową, ale również usługi w postaci projektowania oświetlenia różnych obiektów w Łodzi. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, zaangażowaniu oraz wiedzy, dysponujemy wieloma pomysłami, które pozwolą stworzyć nietypowy projekt. Jednocześnie zależy nam także na Państwa zadowoleniu, dlatego projekt oświetlenia obiektów w Łodzi wykonujemy po konsultacji z Państwem.

W swojej pracy używamy nowoczesnych programów i urządzeń, które pozwalają nam stworzyć wizualizacje komputerowe. Dzięki nim każdy z naszych Klientów ma możliwość obejrzenia projektu oświetlenia obiektu w Łodzi zanim zostanie on zrealizowany. Umożliwiamy także możliwość wprowadzenia zmian oraz drobnych korekt.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem. Niezależnie od obiektu znajdującego się na terenie Łodzi zaprojektujemy oświetlenie spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania, które będzie funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.