Projektowanie oświetlenia Kraków

Projektowanie oświetlenia Kraków

Przedsiębiorstwo handlowe A-T S.A. oferuje swoje usługi projektowania oświetlenia na terenie całego kraju, również w Krakowie. Nasza siedziba mieście się w Krotoszynie, jednak serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą propozycją, ponieważ możemy zaoferować Państwu wyjątkowe rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.

Nasz kreatywny zespół realizował już projekty oświetlenia w Krakowie. Cieszymy się bardzo pozytywnymi opiniami, a w swoim portfolio posiadamy plany rozmieszczenia instalacji oświetleniowej w lokalach prywatnych, budynkach biurowych, przemysłowych oraz użytku publicznego. Śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania i zrealizować projekt oświetlenia w Krakowie w taki sposób, że będą Państwo bardzo zadowoleni. Podczas pracy kierujemy się maksymalną wygodą użytkowników obiektu, zminimalizowaniem kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej, a także trwałością i niezawodnością użytych materiałów.

Jeśli są Państwo zainteresowani projektowaniem oświetlenia w Krakowie to serdecznie zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.