Projektowanie oświetlenia Katowice

Projektowanie Oświetlenia - Katowice

Przedsiębiorstwo A-T S.A. posiada bogatą ofertę produktową, ale wprowadziliśmy również usługi w postaci projektowania oświetlenia różnych obiektów w Katowicach. Ze względu na nasze doświadczenie, wiedzę oraz ogromne zaangażowanie w każde zlecenie, możemy stworzyć projekt wyjątkowy i kreatywny. Jednocześnie zależy nam także na Państwa zadowoleniu, dlatego projekt oświetlenia obiektów w Katowicach wykonujemy dopiero po szczegółowej konsultacji z Państwem.

W swojej pracy używamy nowoczesnych narzędzi, które ułatwiają pracę nam, a jednocześnie pozwalają stworzyć wizualizacje dla Państwa. Dzięki nim każdy z naszych Klientów ma możliwość obejrzenia projektu oświetlenia swojego obiektu w Katowicach zanim zostanie on zrealizowany. Dajemy także możliwość dokonania zmian.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem. Niezależnie od obiektu znajdującego się na terenie Katowic zaprojektujemy oświetlenie spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania, które będzie funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.