Projektowanie oświetlenia Gorzów Wielkopolski

Projektowanie Oświetlenia - Gorzów Wielkopolski

Inżynierowie techniki świetlnej z firmy A-T S.A serdecznie zapraszają Klientów z Gorzowa Wielkopolskiego do zlecenia nam wykonania projektu oświetlenia. Wyróżnia nas terminowość, dokładność, skupienie na zadowoleniu Klienta, a także kreatywne podejście do każdego projektu oświetlenia w Gorzowie Wielkopolskim. W swojej dotychczasowej działalności mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma Klientami i móc sprostać wielu wyzwaniom. Podczas projektowania oświetlenia w Gorzowie Wielkopolskim chcemy zadbać o nowoczesność, funkcjonalność i energooszczędność instalacji. Podpowiemy jaką instalację i które oprawy świetlne wybrać najlepiej.

Za pośrednictwem danych kontaktowych znajdujących się na naszej stronie internetowej, możliwe jest skontaktowanie się z zespołem Inżynierów techniki świetlnej A-T. Zachęcamy do zaufania nam i zdecydowanie się na zlecenie nam zaprojektowania oświetlenia w Gorzowie Wielkopolskim.

Dysponujemy także wizualizacjami, które również można zobaczyć na witrynie internetowej. Zapraszamy serdecznie.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.