Projektowanie oświetlenia Częstochowa

Projektowanie oświetlenia Częstochowa

Proponujemy Państwu usługę w postaci projektowania oświetlenia w Częstochowie, wykonywanej przez przedsiębiorstwo handlowe A-T, a dokładniej przez nasz zespół inżynierów techniki świetlnej. Możemy pochwalić się interesującym, rozległym portfolio, wieloma zrealizowanymi zleceniami i co najważniejsze – zadowolonymi Klientami, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym.

Projekty oświetlenia w Częstochowie mogą dotyczyć różnych obiektów: mieszkalnych, budynków użytku publicznego, biurowców, hal magazynowych. W Częstochowie wykonujemy także projekty oświetlenia elewacji. Dbamy o to, aby nasz zespół był podchodził do każdego zlecenia w sposób kreatywny i indywidualny. Oprócz projektu proponujemy także wizualizację komputerową Z pewnością będzie ona pomocna w podjęciu ostatecznej decyzji.

Odpowiadamy na wszystkie pytania. Za pośrednictwem danych kontaktowych znajdujących się na naszej stronie internetowej możliwe jest skontaktowanie się z naszym zespołem. Zachęcamy do zaufania nam i zdecydowanie się na zaprojektowanie u nas oświetlenia w Częstochowie.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.