Projektowanie Oświetlenia Budynku

Projektowanie Oświetlenia Budynku

W swoim wymarzonym domu, na każdym etapie budowy i wykończenia zwraca się uwagę na nawet najmniejsze szczegóły. Każdy pragnie bowiem, aby jego dom był przytulny, bezpieczny i komfortowy. W dużej mierze zależy to od oświetlenia. Z tego właśnie powodu nasi Klienci często decydują się na zlecenie nam zaprojektowania oświetlenia budynku.

Dostosowujemy oprawy świetlne indywidualnie do każdej inwestycji, dbamy o każdy szczegół, słuchamy Państwa oczekiwań i wychodzimy im naprzeciw. Projektowaniem oświetlenia budynku zajmują się u nas inżynierowie techniki świetlnej.

Projekt oświetlenia budynku uwzględnia także ilość światła dziennego, która dostaje się do wewnątrz. W zależności od strony świata, na którą skierowany jest lokal, dostosowujemy optymalną ilość oświetlenia. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem oświetlenia budynków mieszkalnych, ale i przemysłowymi oraz użytku publicznego.

Aby łatwiej było je sobie wyobrazić, proponujemy Państwu możliwość ich wizualizacji. Zobaczą Państwo sami, jak zaproponowane oświetlenie będzie prezentować się w lokalu.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.