Projektowanie Oświetlenia Boiska

Projektowanie Oświetlenia Boiska

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług firmy A-T S.A. dotyczącej projektowania oświetlenia boiska. Proponujemy warianty z różnym rozmieszczeniem słupów tak, aby byli Państwo maksymalnie zadowoleni z naszych usług. Projekt oświetlenia boiska posiada także oprawy świetlne o różnej mocy i barwie. Dbamy o zachowanie standardów, zgodność z normami i wytycznymi. Projekt oświetlenia boiska zapewnia bezpieczeństwo sportowców i amatorów. Z racji tego, że te obiekty wykorzystuje się również jako obiekty kulturalne (np. odbywają się na nich koncerty, festiwale, występują kabarety) to dostosowujemy projekt tak, aby boisko sprawdziło się również w takiej formie.

Jako, że projektowanie oświetlenia boisk nie jest zadaniem łatwym, przygotowujemy również wizualizację. Jest to cenna pomoc nie tylko dla nas. Taką wizualizację przekazujemy również Państwu, abyście mogli zobaczyć projekt przed jego zrealizowaniem. Zapraszamy do kontaktu oraz sprawdzenia naszej pełnej oferty. Mamy nadzieję, że zaufają Państwo naszym fachowcom.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.