Projektowanie oświetlenia Białystok

Projektowanie Oświetlenia - Białystok

Działająca na rynku od wielu lat, firma A-T S.A. z inżynierami techniki świetlnej na czele, serdecznie zaprasza do współpracy. Zajmujemy się projektowaniem oświetlenia na terenie Białegostoku.

Nasza oferta skierowana jest do firm oraz osób prywatnych. Mieliśmy przyjemność wykonać dotąd wiele różnorodnych zleceń dlatego z pewnością uporamy się z każdym problemem. Projekty oświetlenia w Białymstoku są przez nas wykonywane w terminie oraz z najwyższą troską o szczegóły. Nasz zespół posiada nie tylko gruntowną wiedzę, ale również lubi to co robi. Projektowanie oświetlenia w Białymstoku jest naszą pracą, a jednocześnie pasją. Dzięki bogatej wiedzy tematycznej i stałemu podążaniu za nowościami, dysponujemy szeregiem rozwiązań, które z pewnością zaspokoją Państwa potrzeby i oczekiwania. Specjalnie dla Państwa przygotowujemy również wizualizację projektów tak, aby mieli Państwo możliwość zobaczenia ich przed realizacją.

Chcą Państwo, aby ich projekt oświetlenia w Białymstoku był jednocześnie wyróżniający się i funkcjonalny? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą placówką.
 • Dobór lamp

  Pomożemy Ci wybrać oprawy oświetleniowe, spełniające Twoje wymagania. Jeśli nie masz pomysłu jak chciałbyś oświetlić obiekt, sami coś zaproponujemy.
 • Dobór źródeł światła

  Do lamp dobierzemy źródła o odpowiedniej mocy i barwie światła.
 • Odpowiednie rozmieszczenie

  Tworząc projekt rozmieścimy lampy wraz ze źródłami światła w taki sposób, żeby oświetlenie było funkcjonalne, a jednocześnie dobrze się prezentowało.
 • Wizualizacje

  Pozwolą Ci zobaczyć, jak zaproponowane oświetlenie prezentuje się w obiekcie.
 • Pewność wyboru

  Usługa projektowania oświetlenia daje Ci pewność, że wybrane oprawy zostały sprawdzone dokładnie pod kątem Twojej inwestycji.

Każdy dobry plan zaczyna się od kontaktu

Nie wahaj się, zadaj nam pytanie!
Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie w zależności od m.in. wielkości, stopnia skomplikowania bryły obiektu, czy danych które otrzymamy.